Maxine & Bartek | Trouwfotograaf Orangerie Elswout
Als trouwfotograaf Orangerie Elswout mocht ik in augustus de super fantastische bruiloft van Maxine en Bartek fotograferen. De Orangerie in Elswout staat garant voor een droom bruiloft. Met internationale gasten, prachtige humoristische tranentrekkende speeches en een té gek bruidspaar zijn eigenlijk alle ingrediënten al aanwezig voor een droombruiloft. Dan maakt het ook eigenlijk helemaal niet meer uit waar je trouwt.
Maxine en Bartek: ontzettend bedankt voor jullie openheid en jullie vertrouwen in mij als bruidsfotograaf. Net als jullie heb ik ook volop genoten van jullie en jullie familie en vrienden! Heel veel liefde en geluk samen!
Marco
P.s. Mijn grote dank gaat uit naar Nancy Strik die mij dit trouwseizoen als second shooter assisteert. Dank je wel Nancy!
Dan snel naar slechts een kleine greep van mijn persoonlijke selectie uit foto’s die door Nancy en mij zijn gemaakt.
Trouwfotograaf Orangerie Elswout boeken?
Spreekt mijn journalistieke aanpak als professionele bruidsfotograaf jullie aan en benieuwd of ik nog beschikbaar ben op jullie trouwdatum? Laten we onder het genot van een kop koffie of thee kennis maken. Dat is geheel vrijblijvend, dus neem gerust contact met me op om jullie wensen door te nemen.
Trouwen in de Orangerie Elswout
Gaan jullie trouwen? Misschien wel in de Orangerie Eslwout? Of spreekt mijn werk als trouwfotograaf Overveen jullie aan? Neem gerust geheel vrijblijvend contact op en laten we kijken hoe we samen ook zulke mooie foto’s van vrolijke momenten vol liefde van jullie kunnen maken! Het lijkt mij in ieder geval meer dan fantastisch om jullie verhaal vast te leggen.
Wil je op de hoogte blijven van nieuwe reportages of zo af en toe nieuw werk van mij zien. Klik dan even op de like button op mijn Facebook pagina en je blijft up-to-date.

























